Navigace: sk zátor > Fotbal > Mladší přípravka > Rozpis utkání a tabulka 2014/2015 > FK Velké Hoštice - SK Zátor 9:5

FK Velké Hoštice - SK Zátor 9:5

Dne 7.8.2014 od 17:30 hod. se utkala přípravka SK Zátor s domácím týmem přípravky FK Velké Hoštice. Vzhledem k tomu, že jsme s sebou přivezli 14 hráčů, hrál se zápas po domluvě s domácími 3x15 min, aby si mohli všichni dostatečně zahrát.

Za SK Zátor se do utkání zapojili: Tom Cimbál, David Hoško, Jakub Kutlák, Martin Malát, Filip Matěják, Ondřej Matěják, Daniel Moškoř, Jan Ondrušek, Vít Ondrušek, Adam Přikryl, Patrik Sedláček, Radim Štýber, Jan Theinert, Jakub Ulman.

Do branky se postavil Daniel Moškoř, který odchytal celý zápas a podal velmi dobrý výkon. První patnáctiminutovku jsme odehráli ve složení Jan a Vít Ondruškovi, Radim Štýber, Filip Matěják a Jakub Ulman. Během prvních minut bylo patrné, že se naši kluci potřebovali na hřišti trošku rozkoukat a dělalo jim potíže dostat se na soupeřovu polovinu. To vyústilo ve vedoucí gól domácích, který padl ve 4. minutě, 1:0. Během dalších minut se hra více vyrovnala a naši hráči se dostali i do slibných příležitostí. Nicméně další gól již nepadl a tak jsme po první části hry prohrávali 1:0.

Do druhé části vyběhli Jan Theinert, Ondřej Matěják, Martin Malát, Adam Přikryl a David Hoško. A právě poslední jmenovaný David Hoško byl ústřední postavou naší hry. Bylo vidět, že je věkově i schopnostmi dále než jeho mladší spoluhráči i někteří soupeři, což předvedl hned v prní minutě, kdy se mu podařilo vyrovnat skóre na 1:1. Hra se v této části přelévala od jedné branky k druhé. Dva góly domácích v 8. a 9. minutě znamenaly jejich vedení 3:1. Své šance postupně neproměnili Jan Theinert, Martin Malát i David Hoško, kterému se však ve 13. minutě podařilo snížit na 3:2. V poslední minutě nejprve zvýšili své vedení na 4:2 domácí, aby v zápětí opět David Hoško snížil na 4:3, čímž zároveň zkompletoval svůj hattrick.

Do poslední patnáctiminutovky za nás nastoupili nejmladší kluci Tom Cimbál, Jakub Kutlák a Patrik Sedláček, které doplňovali starší kluci z předchozích sestav. Domácí se brankově prosadili ve 2 minutě a bylo to 5:3, aby hned o minutu později navýšili na 6:3. Poté se osmělili také naši kluci a dostávali se i před branku soupeře. Jejich snaha byla odměněna, když se míč v 6. minutě po střele Patrika Sedláčka dostal za pomoci teče domácích hráčů až do branky, 6:4. 10. a 11. minuta byla ve znamení velké aktivity domácích hráčů, výsledkem čehož byly 3 góly znamenající jejich průběžné vedení 9:4. Poslední slovo v utkání měli ale naši kluci, když se ve 14. minutě po samostatné akci prosadil Vít Ondrušek a uzavřel tak skóre utkání na konečných 9:5 pro domácí.

Úplný závěr zápasu ještě zpestřil penaltový rozstřel, ve kterém se naši kluci neztratili a ukázali, že střílet na branku umí.

Předvedený výkon trenérský tým potěšil a ukázal, že kluci se během těch několika málo měsíců, které spolu trénují, zlepšují. Při srovnání hry na turnaji ve Studénce a tohoto přátelského utkání bylo vidět, že se naše hra a schopnosti hráčů posunují. Pokud kluci vydrží v nasazení, které zatím mají, dočkají se brzy ještě lepších výkonů i výsledků.

Odveta s týmem FK Velké Hoštice se odehraje na hřišti SK Zátor dne 21.8.2014 od 17:30 hod. Srdečně zveme všechny fanoušky.